O nas

windmill

Z muzyką łatwo i przyjemnie.

W edukacji muzycznej pracę opieramy na koncepcjach K. Orffa, E. Dalcrozea, R. Labana. Ciekawe dla dzieci są zajęcia z muzyką klasyczną wg metody Batti Strauss opartej na aktywnym słuchaniu muzyki i ruchu. W ciągu roku odbywają się u nas co miesięczne koncerty muzyczne w wykonaniu Lubuskiego Biura Koncertowego, które na motywach opowieści z literatury dziecięcej prezentuje różne rodzaje instrumentów muzycznych.
teddy-bear

Muzyka i Rodzina to nasi sprzymierzeńcy.

Nasze programy i projekty edukacyjne służą dziecięcym potrzebom i zainteresowaniom. Integrujemy się z rodzicami i środowiskiem lokalnym. Z muzyką łączymy różnorodne formy aktywności dziecięcej.
rubber-duck

Pedagogika zabawy uatrakcyjnia nasze spotkania.

Koncepcja naszej nowoczesnej placówki jest nastawiona na integrowanie się całej społeczności przedszkolnej. Nasza kadra stworzyła „teatr nauczycielski”, który na różne okazje prezentuje dzieciom improwizacje dramowe i teatralne z muzyką na motywach znanych i lubianych baśni.
cube

Razem z rodzicami urozmaicamy dzieciom edukację przedszkolną.

Bez udziału rodziców praca pedagogiczna nie miała by sensu, bo przecież rodzice są dla dziecka pierwszymi nauczycielami. Tradycją stały się warsztaty plastyczne podczas których rodzice z dziećmi w przedszkolu przeżywają magię świąt Bożego Narodzenia i wspólnie wykonują fantazyjne ozdoby choinkowe. Rodzice biorą udział w konkursach fotograficznych wykonując fotografię dzieci z różnych ciekawych zakątków Głogowa oraz związane z różnorodną tematyką.
Masz pytania?

Skontaktuj się z nami już teraz!